Penzion Bohemia

ubytovanie Tanvald
 

* Penzion Bohemia / ubytovanie Tanvald

Penzion Tanvald Bohemia
Pension Bohemia horská chata AC Svetlá sa nachádza vo východnej časti Jizerských hôr na hranici Krkonôš. Leží v stráni medzi obcami Korenov, Príchovice a Tanvald v nadmorskej výške 720 metrov. Dva kilometre je vzdialená hlavná cesta E65 spájajúca Prahu a Harrachov a zastávkou diaľkového autobusu. Miestna autobusová linka má zastávku priamo pri chate.

Tanvald horská chata AC Svetlá Penzión Bohemia izby :
Penzion Bohemia horská chata AC Svetlá je dvojposchodová murovaná budova. V prízemí nájdete štýlovú reštauráciu, (gulečník, šípky, stolný futbal), salónik, lyžiareň a technické zázemie. Je tu jedna izba s 3 lôžkami a vlastným sociálnym zariadením. Táto izba má bezbariérový prístup. V prvom a druhom poschodí je vždy 5 apartmánov s 2 až 6 lôžkami a vlastným sociálnym zariadením.

Ubytovanie Tanvald horská chata AC Svetlá Bohemia služby :
V prvom poschodí je pre ubytovaných hostí k dispozícii veľká spoločenská miestnosť, na ktorú nadväzuje priestranná kuchyňa so zázemím. Spoločenská miestnosť može slúžiť ako učebňa, herňa, tanečná sála apod. V záhrade je ohnisko, pieskovisko a posedenie na terase so slnečníkmi. Penzion Bohemia má k dispozícii parkovisko pre autobus a až 15 áut. K penziónu Bohemia je výborný prístup, a to aj v zimnom období, príjazdová komunikácia sa po celú zimu udržiava.

Tanvald ubytovanie penzión Bohemia chata AC Svetlá popis cesty :
Doporučená trasa (i v zime dobre udržiavaná) je od Prahy cez Železný Brod alebo Jablonec nad Nisou do Tanvaldu - tu pred stanicou ČD (u domu športu Čermák) odbočiť doprava na Český Šumburk, po asi 1,5 km stúpania a serpentýn cez križovatku smer Svetlá (neodbočovať vpravo na Český Šumburk!), pokračovať rovno smer Príchovice a po 2,5 km serpentýn a stúpania sa dostanete k chate Svetlá.

Penzión Tanvald horská chata AC Svetlá Bohemia Leto :
V lete je okolie využiteľné pre pešiu turistiku a výlety na bicykloch (v objekte požičovňa horských bicyklov), rekreačné športy, hubárčenie ... Výlety možno plánovať do okolitých miest, k prírodným i historickým zaujímavostiam kraja. U chaty sú k dispozícii dve ihriská pre športové využitie a ohnisko, neďaleko v lese je väčšie ihrisko s bránka.

Ubytovanie v Tanvaldu penzión Bohemia chata AC Svetlá zima :
V zime sú v okolí perfektné terény pre bežky. Bežecká magistrála, trasa po hrebeňoch Jizerských hôr a západnej časti Krkonôš začína 2 km od objektu. U chaty je mierny 200 m dlhý svah s vlastným lanovým vlekom. V neďalekom okolí nájdete zjazdárske trate (U čápa 0,7 km, Český Šumburk 0,5 km, Parlament 1,5 km, Rejdice 3 km, Paseky, Špičák, Harrachov atď).
Penzion Tanvald Bohemia - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Tanvald Bohemia - hotel má reštauráciuPenzion Tanvald Bohemia - k dispozícii letná terasaPenzion Tanvald Bohemia - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Tanvald Bohemia - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: